Жити, радіти і світ краси творити

Коли у Фейсбуку мандрувала стежками художньої творчості молодої мисткині, уродженки Любомля Катерини Склярук, то дивно-подивувалась, яке ж то багатогранне гроно талантів живе і творить на Кременечччині та, зокрема, у місті Кременці Тернопільської області. Там натхненно і успішно діють два мистецькі гурти: «Палітра» (жіночий) і «Гладущик» (чоловічий). Наша землячка, звичайно ж, належить до першого.

Його у 2003-му році створила художниця, науковиця, викладачка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Т. Шевченка Тетяна Балбус. «Палітра» об’єднує нині 12 художниць, які дружно ведуть просвітницьку мистецьку роботу, влаштовують виставки своїх картин…

Катерина Склярук народилася у Любомлі, тут у 2000-му році закінчила місцеву школу №3, в якій і отримала перші уроки з малювання від відомої української художниці Наталії Блонської.

«Наталія Леонідівна просто закохала нас з сестрою Поліною у кольорову творчість, навчила бачити красу і дивуватись їй так, щоб це захоплення переносити на папір, згодом на полотно. Ми займались не тільки у школі, а й вдома у вчительки, і ті роки бережу у серці, як найдорожчі, як становлення особистості…».

Після такої зачарованості прекрасним у Катерини народилася мрія стати художником.

Подробиці читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста або ж на міському ринку (підприємець Віктор Лобко).