Щоб податки йшли у громаду

Робоча група Рівненської громади продовжила обстеження суб’єктів господарювання у с. Старовойтове. Про це у фейсбук-спільноті «Рівненська громада» пише керівник самоврядного органу Юрій Фініковський.

«Під час перевірки чергових 12 юридичних осіб (страхові кампанії, фінансові установи з обміну валют та ін.), тільки 3(!!!!!!) фактично та юридично зареєстровані на території громади, що сплачують всі необхідні податкові платежі. Інші юридично зареєстровані на території інших громад (Любомль, с. Вишнів, м. Ковель, м.Луцьк, м.Київ), а відтак згідно Податкового законодавства, податкові надходження сплачуються за місцем юридичної адреси, що в свою чергу впливає на наш місцевий бюджет. Крім того виявлено і достатню кількість працюючих за яких ПДФО суб’єктами господарювання до бюджету нашої громади не сплачується» — йдеться у дописі.

Кожній з них надіслано форму для заповнення необхідної інформації, а також відправлення установчих документів, надання контактів керівників (власників) для проведення відкритих діалогів.

«Наша основна ціль — усі установи та підприємства, які працюють на теренах громади, мають бути зареєстровані тут і платити усі податки по місцю розташування, — коменує Юрій Фініковький. — . Якщо раніше, з огляду на виявлені сьогодні факти, ніхто не переймався, що 90% установ сплачують податки не за місцем діяльності, то сьогодні це питання є ключовим. Працюємо далі!»