Через «Ягодин» намагалися незаконно ввезти товарів на 300 тисяч доларів

Державне бюро розслідувань заблокувало незаконне ввезення в нашу країну партії товарів широкого вжитку, чим відвернуло збитки державі на 300 тисяч доларів США.

Про це інформують у пресслужбі відомства.

Працівники ДБР отримали інформацію про намір представників комерційної структури ввезти вантаж в Україну з незаконним звільненням від митного оформлення. Переміщення товарів запланували здійснити через митний пост «Ягодин» Волинської митниці.

Перевіряють інформацію щодо причетності до оборудки посадовців митної служби.

У межах кримінального провадження встановили, що водій фури з причепом надав неправдиві документи щодо нібито транспортування «Емульгаторів для катіонних застигаючих асфальтових емульсій» загальною вагою понад 1,5 тонни та митною вартістю майже 200 тисяч гривень. Під час огляду автомобіля правоохоронці зафіксували, що вантаж має значно більшу вагу та не відповідає супровідній документації.

За дорученням слідчого ДБР митники здійснили переогляд вантажу. Задокументували, що насправді фура перевозила 25 тонн товарів широкого вжитку.

За попередніми оцінками, розмір збитків державі від недоотримання митних платежів міг становити приблизно 300 тисяч доларів США.

Триває досудове слідство.