Говорили про розширення «Ягодина»

Сьогодні на Волині з робочим візитом перебував заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм. Зустрівся із представником міністерства голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. На порядку денному – питання розширення міжнародного пропуску «Ягодин», повідомляють у Волинській ОДА.

«Міжнародний пункт пропуску «Ягодин» – один із найпотужніших пунктів пропуску через українсько-польський кордон на Волині. Однак, перед нами вже давно постало завдання його модернізації для скорочення часу очікування в чергах та пришвидшення оформлення автомобілів», – зазначив на сторінці у Facebook Юрій Погуляйко.

Тож учасники зустрічі обговорять можливості підвищення якості роботи міжнародного пункту пропуску та поточний стан справ щодо розширення МПП «Ягодин».

Нагадаємо, що питання розбудови волинських пунктів пропуску було одним із перших, яке очільник області Юрій Погуляйко порушив перед керівництвом держави на посаді голови ОДА ще на початку 2020 року.

Також розширення міжнародного пункту пропуску «Ягодин» та автодороги державного значення М-19 Юрій Погуляйко порушував перед Президентом України Володимиром Зеленським під час його робочого візиту на Волинь у липні минулого року.

«Для Міністерства інфраструктури розбудова МАПП «Ягодин» – в пріоритеті», – сказав  Мустафа Найєм під час попереднього візиту на Волинь у листопаді 2021 року.

Окрім цього, йшлося також й перспективи відкриття потоку для вантажівок на ПП «Устилуг» та будівництво ПП «Адамчуки-Збереже».