Любомль та Вишнів отримали з держбюджету додаткові кошти. На що саме?

«Вишнівська, Зимнівська, Ковельська, Нововолинська, Цуманська та Володимир-Волинська територіальні громади отримали обладнання для ЦНАПів, придбане за кошти субвенції з держбюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг області», – повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг цьогоріч розподілялася вперше. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 619-р  (зі змінами) у 2021 році 13-ти громадам Волинської області виділили 17 млн 665 тис. 214 грн для модернізації ЦНАПів, – повідомляють в облдержадміністрації.

У розрізі громад, згідно розпорядження КМУ, фінансування отримали:

– Берестечківська міська – 728 тис. 98 грн,

Вишнівська сільська – 184 тис. 968 грн,

– Володимир-Волинська міська – 264 тис. грн,

– Головненська – 1 млн 816 тис. 669 грн,

– Зимнівська сільська – 228 тис.758 грн,

– Ковельська міська – 264 тис. грн,

– Литовезька сільська – 6 млн 614 тис. 24 грн,

– Любомльська міська – 158 тис. 400 грн,

– Мар’янівська селищна – 1 млн 343 тис. 255 грн,

– Нововолинська міська – 1 млн 595 тис. 868 грн,

– Смідинська сільська – 1 млн 948 тис. 279 грн,

– Цуманська селищна – 350 тис. грн,

– Шацька селищна – 2 млн 168 тис. 895 грн.

У межах субвенції кошти спрямовувались за двома напрямами: на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт будівель і приміщень для ЦНАП та на облаштування будівель і приміщень, забезпечення ЦНАП обладнанням, комп’ютерною технікою, меблями, програмними засобами.

Таким чином, кошти виділені на:

– будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт будівель та приміщень для розміщення ЦНАП, у тому числі завершення розпочатих у попередніх бюджетних періодах робіт з будівництва Берестечківській, Головненській, Литовезькій, Мар’янівській, Смідинській, Шацькій територіальним громадам;

– облаштування будівель та приміщень, де розміщений центр, а також забезпечення центрів (включаючи територіальні підрозділи і віддалені робочі місця) обладнанням, зокрема обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії Вишнівській, Володимир-Волинській, Головненській, Зимнівській, Ковельській, Литовезькій, Любомльській, Нововолинській, Смідинській, Цуманській територіальним громадам.

У центрах надання адміністративних послуг Володимир-Волинської, Вишнівської, Зимнівської, Ковельської, Нововолинської та Цуманської територіальних громад уже наявне обладнання, яке придбали за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

У Любомлській міській територіальній громаді придбають комп’ютерне обладнання встановлення електронної черги та інформаційного забезпечення.

В інших громадах активно ведуться будівельні роботи. Забезпечення цільового, ефективного та своєчасного використання бюджетних коштів знаходиться на контролі в членів моніторингової групи, склад якої затверджений розпорядженням голови від 04.08.2021 № 473 (зі змінами).