Вшанували ветеранів-правоохоронців

На теренах Любомльщини організація ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ завжди була і є в авангарді громадського життя і належала до числа тих спільнот, які справді діють, а не існують лише на папері.

І справді, як висловився багаторічний заступник голови цього громадського утворення, а нині — один із активістів Михайло Богута, за роки існування воно стало не просто ветеранською організацією, а й ветеранською родиною, адже члени спільноти і в радості, і в біді завжди готові підтримати одне одного.

Традиційно у переддень 20 грудня — колишнього професійного свята українських правоохоронців організація проводить  урочисті заходи, на які запрошує усіх, хто віддав багато літ нелегкій службі, а також представників влади, духованства, депутатів.

Не став винятком і рік нинішній. На зібрання у ресторан «Буг» завітали численні ветерани міліцейської служби, представники територіальних громад, депутати різних рівнів. Традиційно звучали слова привітань від гостей свята, вручалися нагороди.

Подробиці читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ у середу, 22 грудня.

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста або ж на міському ринку (підприємець Віктор Лобко).