Подарунки від Миколая передали керівники районної влади

Кожного року вихованці Головненської спеціальної школи-інтернату з нетерпінням чекають свята Миколая. В цей день до них приїжджає чимало гостей, але особливо вони чекають своїх шефів, котрі в цей час стають помічниками святого і привозять від нього подарунки. Діти в свою чергу розповідають вірші, співають, танцюють чи готують інші розважальні програми.

Подібною була зустріч з новими шефами учнів 9 класу. Тільки в цьому році вони познайомилися, але вже добре знають один одного. Тому керівництво ковельської районної ради та райдержадміністрації привезли іменні подарунки для кожного учня. Не забули зрозуміло й про солодощі для всіх, а голова райради В’ячеслав Шворак пригостив девятикласників випеченими пряниками-миколайчиками.

Не менш зворушливим було й подальше спілкування дітей зі своїми новими дорослими друзями. Вони ділилися секретами, розповідали про успіхи в навчанні, а також про найближчі плани.

На здивування представників районної влади вони в цих планах були на перших місцях. Відтак, попрощавшись із наставниками вихованці школи-інтернату запросили їх вже на наступну зустріч.