Лісівника покарали громадськими роботами за неподану декларацію

Любомльський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурорами Любомльського відділу Ковельської окружної прокуратури та колишнім майстром лісу Любомльського лісництва.

Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Волині.

Суд призначив екслісівнику, визнаному винним у неподанні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України), покарання у виді 170 годин громадських робіт.

Окрім того суд на один рік позбавив його права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави.

З’ясувалося, що колишній майстер лісу, звільнившись із роботи, умисно, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», не подав, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік після звільнення – за що і притягнутий нині до відповідальності.