Успішний дебют згоранських футболістів

Футболісти згоранської «Ниви» успішно дебютували на турнірі з дворового футболу «ADF Premium Cup», який проводився під егідою Асоціації дворового футболу Волині і був найбільш масштабним в історії організації.

Упродовж двох днів 24 колективи з різних куточків України, поділені на 8 груп, у спортзалі Волинського обласного ліцею боролися, аби визначити трійку найсильніших. Доволі нестандартною була схема проведення змагань: команди, які посіли перші місця змагалися за «Преміум-кубок», другі — за «Срібний», треті — за «Бронзовий».

Згоранські футболісти потрапили до групи «F». У першій зустрічі наші впевнено перемогли команду с. Бубнів з Володимирщини 5:1, а потім з рахунком 1:4 поступилися «Атлетику» з Млинова, що на Рівненщині (до слова, ця команда у підсумку стала володарем «Преміум-кубка»). Тим не менше, такий результат дозволив продовжити боротьбу за «Срібний» кубок.

У чвертьфіналі на згоранців чекала команда «Хавест»  з Рівненщини . Основний час завершився нульовою нічиєю, а у серії пенальті сильнішими виявилися наші — 4:2. У півфіналі «Нива» розгромила АНТ з Луцька 5:0, а от у вирішальній зустрічі поступилася команді с. Липне з рахунком 0:4 та посіла друге місце. До того ж гравець нашої команди Ігор Оксентюк був визнаний найкращим гравцем «Срібного» кубка. Вітаємо з успішним дебютом!

Передрук – з дозволу редакції

У публікацїі використано фото АДФ Волині