Про що йшлося на виконкомі

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету  Вишнівської сільської ради, на якому було розглянуто чотирнадцять важливих питань, що стосується життєдіяльності громади, повідомляють на сайті самоврядного органу.

Зокрема, члени виконкому опрацювали проекти рішень, які стосувались комунальної власності сільської ради, соціальної роботи,  недопущення продажу дітям  алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива  та тютюнових  виробів, піротехнічних  засобів та ряду інших важливих питань.

На засіданні розглянуто заяви громадян, відповідно до яких прийнято рішення  про присвоєння  Почесного звання України  «Мати – героїня»  жительці громади,  присвоєно  адреси земельним ділянкам, заслухано  звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Вишнівської сільської ради за 10 місяців 2021 року,  про організацію  та проведення оплачуваних громадських робіт у 2022 році на території населених пунктів Вишнівської сільської ради,   затверджено  план роботи  виконавчого комітету  Вишнівської сільської ради  на І півріччя 2022 року, надано дозвіл на продовження договорові оренди комунальної власності сільської ради.

Крім того, члени виконавчого комітету затвердили висновок, попередньо розглянутий комісією сільської ради з питань захисту прав дитини. Зокрема, що стосується про визначення місця проживання малолітніх дітей.