Затримали побутову техніку

Під час проведення планових заходів по відпрацюванню ризикових зовнішньоекономічних операцій митники виявили незадекларовану партію товарів побутової техніки. Про це йдеться на сторінці Волинської митниці у фесйбуці.

До пункту пропуску «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль з вантажем «побутова техніка (бувша у використанні)» загальною вагою 14 770 кг та задекларованою загальною вартістю 10 825 Євро. Отримувачем товару виступив громадянин України, фізична особа-підприємець.

В ході аналізу були встановлені можливі порушення митних правил. З огляду на це було сформовано орієнтування щодо проведення додаткових форм митного контролю.

За результатами відпрацювання орієнтування та під час поглибленого митного огляду встановлено невідповідність заявлених даних, а саме: виявлено факт не декларування частини вантажу — кухонні електричні печі, посудомийні машини, електродуховки, варочні поверхні. Загалом було заявлено 219 одиниць техніки, але у наявності виявлено 313.

За цим фактом відкрито справу про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України. Вартість незадекларованих товарів буде визначена додатково. Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості незадекларованих товарів з їх конфіскацією.