Віддав своє життя за Україну

Страшна звістка охопила Шацьку територіальну громаду: 15 березня під час бою з російськими окупантами у результаті мінометного вогню загинув наш земляк 38 – річний  старший солдат  Доманський Андрій Вікторович (Стаднік Віталій Вікторович), повідомляють на сторінці 4-го відділу Ковельського РТЦК та СП.

Андрій проходив військову службу за контрактом з 2019 року. Майже 2,5 роки він самовіддано боронив рідну землю від ворогів. На жаль, в нелегкому бою проти російських окупантів серце Героя зупинилось.

«Від особового складу Четвертого відділу Ковельського РТЦК та СП приносимо співчуття родині нашого Героя! Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цей важкий біль втрати рідної людини. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Не словом – а ділом, зобов’язуємось робити все можливе для рідних Андрія! Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта. Вічна шана героям! Слава Україні! Героям слава!», — йдеться у дописі.