У Вишневі депутати переглянули видатки бюджету громади

Сьогодні відбулося пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії Вишнівської сільської ради VIII скликання, повідомляють на Фейсюук сторінці Вишнівської громади.
Відтак, були затверджені розпорядження сільського голови видані у міжсесійний період, затверджена програма інформатизації «Цифрова трансформація Вишнівської сільської ради на 2023-2025 роки» та базова мережа закладів культури Вишнівської сільської ради.
На пленарному засіданні депутати підтримали рішення про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «Буг» Вишнівської сільської ради, про передачу основних засобів Вишнівської сільської ради закладів освіти та про створення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Вишнівської сільської ради.
Також, депутати внесли зміни до бюджету Вишнівської територіальної громади на 2023 рік, до Програми вшанування колективів підприємств, установ, організацій, працівників, мешканців сіл з нагоди державних, професійних свят, ювілейних дат та інших подій на 2018-2025 роки, та розглянули ще ряд рішень, що стосувалися земельних питань.
Крім того, на цій сесії було виділено 153 тисячі гривень з місцевого бюджету для надання матеріальних допомог жителям громади.