«Рубіж» програв у рідних стінах

Любомльський «Рубіж», який бере участь в обласному чемпіонаті з футболу, у неділю провів першу домашню зустріч. Суперником наших футболістів був ФК «Тростянець». Гра проходила під акомпанемент холодного травневого дощу.

На жаль, любомльчани нічого не зуміли протиставити сильному супернику, пропустивши у кожному таймі по два м’ячі. У гостей відзначилися Роман Дацюк (15), Олександр Портянко (25), Максим Переходько (47), Олег Василечко (88).

В інших зустрічах туру зафіксовано такі результати: ФК «Забороль» — ФЦ «Ковель» 0:5, ФК «Володимир» — «Тайм» (Ковель) 2:0. Матч «Шахтар» (Нововолинськ) — «Луцьсантехмонтаж-536» перенесено.

Наступну гру «Рубіж» проведе на виїзді. У неділю, 14 травня його суперником буде ковельський «Тайм». Заплановано,ь що гра відбудеться в смт Люблинець.