«Медицина — це завжди можливість реалізувати себе»

Без сумніву, якість медичних послуг у першу чергу залежить від кваліфікації лікарів. Водночас навіть найвідоміші корифеї медицини засвідчать: без середнього медичного персоналу, без медсестер-помічниць вони — ніхто. У календарі навіть є Міжнародний день медичної сестри, який  відзначають щорічно 12 травня — у день народження видатної англійки Флоренс Найтінгейл, котра за часів Кримської війни організувала службу сестер милосердя і врятувала багато солдатських життів.

Трішки більше як півтора десятиліття тому молодою випускницею Ківерцівського медичного коледжу прийшла на роботу у тоді ще Любомльську районну лікарню наша співрозмовниця, Олена Дубина. Мала спеціальність «сестринська справа», але починала роботу на поприщі медичної статистики. Невдовзі пішла у декретну відпустку, а повернулася вже на посаду медсестри фтизіатричного кабінету.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (11 травня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.