У Любомлі виступала Оксана Білозір

Відома українська співачка, народна артистка України, Народний депутат України чотирьох скликань, у 2005 році — Міністр культури і мистецтв України, а згодом – Міністр культури і туризму України, кавалер ордена Ярослава Мудрого, лауреатка Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття», активна громадська діячка. Це далеко не повний перелік заслуг і здобутків улюблениці мільйонів наших співвітчизників – Оксани Білозір, яка упродовж багатолітньої творчої кар’єри звеличує в українській пісні духовну красу, волю і силу українців, що віками виборюють своє право жити у вільній, незалежній державі.

Упродовж творчого шляху, як справжній патріот України, не заспівала російською мовою жодного пісенного твору. Відколи російська федерація анексувала Крим і Донбас, а в лютому 2022 року здійснила широкомасштабне вторгнення в нашу державу, Оксана Білозір завжди була і залишається нині на передовій культурно-мистецького, гуманітарного фронту: підтримує піснею і численними добрими справами бойовий дух українських захисників в місцях їх дислокації, на фронті і в тилу, у військових шпиталях, докладаючи максимум зусиль для наближення Перемоги.

Вчора на території Любомльської міської територіальної громади Оксана Білозір виступила з патріотичним концертом перед військовослужбовцями підрозділів ЗСУ, що в даний час несуть службу на території Ковельського району, повідомляє Ковельська РДА. Співачка подарувала захисникам України улюблені, знайомі з дитинства і нові пісні зі свого репертуару, дякувала військовим за їх мужність та незламність у боротьбі з російськими загарбниками. У залі панувала піднесена атмосфера єдності, віри у те, що українці здолають ворога, відродять свою незалежну державу.

Своєю чергою, військові, жителі громади, керівники районної та місцевої влади дякували Оксані Володимирівні за її прекрасні пісні і теплі слова дружніми оплесками, квітами, а на завершення концерту представники ЗСУ подарували Державний Прапор України. Усі охочі мали змогу сфотографуватись з Оксаною Білозір, життя і творчість якої є символом любові до Української держави.