Чемпіоном став «Бастіон», інтрига щодо призерів зберігається

Чемпіонат Любомльщини з міні-футболу вийшов на вирішальний етап. Сьогодні, за тур до фінішу стало відоме ім’я команди-чемпіона, натомість зберігається інтрига щодо того, хто заме решту п’єдесталу. Отож, у завершальному турі очікується неабияка «рубка».

«Рубіж U-16» поступився Забужжю 1:3. Згоранська «Нива» всерйоз втрутилася у боротьбу за медалі, перемігши з рахунком 2:0 команду «Шацьке УДГЛ».

Ця перемога спростила завдання любомльському «Бастіону», для якого шачани були головним конкурентом за чемпіонство. Любомльчани без особливих проблем здолали команду Борового 4:0. Це дозволило їм достроково завоювати звання переможця, оскільки навіть при рівності очок з найближчим переслідувачем — СК «Головно» — «Бастіон» має перевагу за рахунок очної зустрічі (1:0).

Куснищанці з рахунком 3:0 здобули перемогу над забузьким «Прикордонником». Завершувався ігровий день матчем «Смідинські вовки» та СК «Головно», який виявився найрезультативнішим у турі — 5:3 на користь головненців.

У завершальному турі, який запланований на неділю, 21 травня, зустрінуться: «Рубіж U-16» — Борове, Забужжя — «Прикордонник», «Бастіон» — Шацьке УДЛГ», Куснища — СК «Головно», «Нива» — «Смідинські вовки».

Наразі становище команд має такий вигляд: