Біля Бугу “виловили” ухилянта, який вп’яте хотів форсувати кордон

Учора під час патрулювання українсько-польського кордону прикордонний наряд відділу «Рівне» помітив на контрольно-слідовій смузі доріжку слідів однієї особи. Прикордонники відразу ж розпочали пошук ймовірного правопорушника.

Невдовзі неподалік Західного Бугу військовослужбовці виявили чоловіка, який збирався незаконно дістатися Польщі. Аби подолати річку, він прихопив із собою рятувальний жилет. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Правопорушником виявився 23-річний волинянин. Його, до слова, уже не вперше затримали під час спроби незаконно потрапити за кордон. Двічі юнак попадався прикордонникам на межі з Молдовою. У березні спробував у протиправний спосіб дістатися Угорщини, а в квітні його затримав на українсько-польській ділянці прикордонний наряд Волинського загону.

Горе-мандрівника доправили до прикордонного підрозділу для складання адміністративних документів за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Міру покарання визначатиме суд.