«Поліграфія — це раз і назавжди»

Комунальне підприємство «Любомльська друкарня» належить до числа небагатьох підприємств на теренах Любомльщини, яке виготовляє власну продукцію. Нині поліграфістам доводиться нелегко, адже технічний прогрес не стоїть на місці, відтак, потрібно спішити за технологіями, іноді навіть випереджати їх, аби якісно надавати послуги людям. Понад тридцять років вже віддала друкарській галузі наша співрозмовниця, оператор копіювальних і розмножувальних машин Людмила Ушарук.

Розповідає, що обрати цю професію їй підказав тодішній директор підприємства Юрій Страшнюк.

— Якось ще школяркою зайшла у друкарню, побачила виробничий процес, і мені сподобалося, хоча раніше й гадки не мала, як друкуються ті ж газети, бланки, — каже Людмила Михайлівна. — Як зараз, пам’ятаю слова Юрія Степановича, який казав, мовляв, не дивися, що тут все чорне, брудне, недалеко той час, коли ти працюватимеш у білому халаті. А через роки з’ясувалося, що він таки був правий. Хоча тоді не вірилося, адже коли під час навчання у Львівському поліграфічному училищі опановували різноманітну друкарську техніку, то завжди руки були по лікті замурзані.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (25 травня  2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.