Відбулася сесія Вишнівської громади

Днями відбулась чергова 37-ма сесія Вишнівської сільської ради під головуванням сільського голови Віктора Сущика. На порядок денний було винесено понад 50 питань, значна частка яких стосувалась земельних питань. Попередньо, всі проєкти рішень були розглянуті на засіданнях постійних комісій сільської ради, повідомляють на сторінці Вишнівської громади.

Участь у пленарному засіданні взяли  16 депутатів. Присутніми  на сесії  були  старости,  керівники відділів,  представники Любомльського відділу окружної прокуратури,  ТзОВ «Екопел», ФГ «Агроінвест-Тополище», ФОП  Бащук Л.Г. та громадськість.

Розпочали засідання із вшанування пам’яті  героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Перед початком  роботи ради керівниця ГО «Наша файна громада»  Наталія Ряпич  оголосила подяку директору ТзОВ «Екопел»  Юрію Лабунському за  надану допомогу, яка була скерована для військослужбовців. Подяку разом із подарунком було передано  преставнику  – Миколі Боровику.

Упродовж пʼяти годин роботи депутати внесли зміни до Програми соціального захисту населення Вишнівської сільської ради на 2023-2027 роки, Програми про організацію харчування у закладах освіти Вишнівської сільської ради на 2023-2025 роки, бюджету Вишнівської сільської територіальної громади на 2023 рік, прийняли рішення про харчування учнів ЗЗСО за кошти місцевого бюджету та затвердили розпорядження сільського голови, видані у міжсесійний період.

Окрім того, були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади, в тому числі  пораненим військовослужбовцям, в  сумі 215 тис. грн.,  та про виділення коштів  на реалізацію проєктів  переможців «Бюджету участі» у 2024 році.

Одноголосно депутати проголосували за рішення про введення посад до штатних розписів закладів освіти, надання згоди на передачу в оренду частин приміщення (харчоблоку),  прийняття майна на баланс Вишнівської сільської ради, передачу майна на баланс  закладів освіти, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту,  та  комунального підприємства «Буг».

Також депутатами підтримано рішення  про передачу в оренду будівель фельдшерсько-акушерських пунктів КНП «Центр ПМД» та рішення про передачу матеріальних цінностей в строкове користування КНП «Любомльське ТМО».

Разом з  тим, депутати надали дозвіл  на поділ чи об’єднання земельних ділянок та  на розробку проєктів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду;  затвердили протокол розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), виділення земельних часток (паїв);

затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), виділення земельних часток (паїв);

затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та прийняли  ряд інших  питань  із землеустрою.

Загалом, завдяки плідній та злагодженій роботі усі проєкти  рішень, винесені на порядок денний,  – прийняті.