З лісівників — у фізкультурники

Фахівець, ентузіаст і фанат своєї справи, надійна і відповідальна людина, хороший друг, позитивна особистість — так відгукуються колеги про педагога, вчителя фізичного виховання Куснищанського ліцею Володимира Зінчука. Про те, що чоловік справді дуже любить фізичну культуру і спорт та має досягнення, свідчить велика кількість грамот, кубків, медалей, різноманітних нагород у його робочому кабінеті. Та й вихованці Володимира Сергійовича  завжди радували призовими місцями на різного роду змаганнях.

Цікаво, що перш ніж стати педагогом, наш співрозмовник встиг опанувати фах лісівника. «По закінченні  восьмого класу нашої Куснищанської школи я хотів йти навчатися у технікум фізичної культури у білоруському місті  Гродно, — пригадує. — Батьки ж наполегливо радили вступати до Шацького лісного, мовляв, додому ближче — вивчишся, а там видно буде. І все ж любов до спорту перемогла, бо одразу по здобуттю диплома лісника поступив у Луцький педінститут й заочно опановував професію вчителя фізичного виховання».

…Уболівальники, думаю, підтвердять, що далеко не кожна команда краю могла похвалитися таким надійним й атлетичним гравцем у захисті. Недарма ж йому завжди довіряли найбільш відповідальний рубіж оборони — позицію останнього захисника: попереду і свої, і суперники, позаду лише голкіпер і ворота, й головна твоя місія — підстрахувати колег-захисників у разі помилок…

…за куснищанську команду Володимир Зінчук почав виступати ще семикласником і відіграв за неї добрих 35 років. Ще торік відстоював честь села на чемпіонаті з міні-футболу, а трішки більше як тиждень тому на ветеранському благодійному турнірі з міні-футболу став кращим гравцем у складі команди Любомльщини. Якщо ж зважити на те, що 19 серпня, коли у Куснищах престольне свято, наш співрозмовник зустрів золотий ювілей,  то такому спортивному довголіттю можна по-доброму позаздрити…

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (7 вересня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.