Любомльська лікарня отримає новий сучасний апарат ШВЛ

Нові та сучасні апарати для штучної вентиляції легень отримали медичні заклади області від благодійного фонду «Мальви Україна» (Італія, Верона). Середня вартість одного становить 35-40 тис. євро. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, сьогодні, 6 вересня 2023 року, їх передали керівникам медичних закладів області, а саме:
🔸КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради;
🔸КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради;
🔸КНП Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області;
🔸КНП «Любомльське територіальне медичне об’єднання» Любомльської міської ради;
🔸КНП «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської селищної ради;
🔸КП «Володимирське територіальне медичне об’єднання»;
🔸КНП «Нововолинська центральна міська лікарня»;
🔸КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Камінь-Каширської міської ради Волинської області;
🔸КНП «Любешівська багатопрофільна лікарня» Любешівської селищної ради;
🔸КНП «Маневицька багатопрофільна лікарня» Маневицької селищної ради;
🔸КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня» Рожищенської міської ради.

Як розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух, представники благодійного фонду дуже довго та прискіпливо вивчали спроможну мережу медзакладів Волині та їх потребу в апаратах. Тому головний принцип надання допомоги – чи дійсно їх будуть використовувати на місцях.

«Дякуємо нашим міжнародним партнерам, а саме фонду «Мальви Україна» за підтримку та допомогу. Цінуємо ваше дружнє плече підтримку, розуміння та щирі серця! В єдності – наша сила!», – зазначив Юрій Погуляйко.

Довідково: Асоціація «Мальви Україна» заснована у 2007 році та оформлена як культурна асоціація у 2009 році. Розташована при Культурному Центрі для жінок-емігранток «Каза ді Рамія» Веронського Муніципалітету. Вже багато років Асоціація об’єднує українців та українок, представників різних національностей, яким не байдужа Україна.

З 24 лютого активно займаються збором гуманітарної допомоги. Завдяки щедрим пожертвам асоціацій і компаній з усієї Італії, з початку війни оформлено та надіслано в Україну близько 170 гуманітарних вантажів. Вся допомога була адресною, тобто відповідала на запити міністерств, обласних рад та адміністрацій, міських рад, лікарень, громадських організацій і фондів.