«Музика для мене все»

Свого часу великий давньогрецький мислитель Платон сказав: «Музика надихає весь світ, наділяє душу крилами, сприяє польоту уяви; музика надає життя і веселості всьому існуючому… Її можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного». У прекрасній царині музики наш співрозмовник, викладач класу духових інструментів Любомльської дитячої музичної школи Юрій Шеменюк перебуває ось вже понад 35 років. А шлях до улюбленої справи розпочав ще будучи десятирічним хлопчаком.

«…у далекому 1987 році мій дядько, мамин брат Петро Петрович Солом’янюк, який теж музикант, приїхав до нас у гості із Білорусі і привіз мені кларнета, — пригадує Юрій Григорович. — Якраз були літні канікули, і він почав допомагати мені опановувати інструмент, по суті ставши першим вчителем. Це дуже захопило, і я загорівся ідеєю стати музикантом, тим більше, що мав на кого рівнятися…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (28 вересня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.