Освітян Вишнівської громади привітали із прийдешнім професійним святом

У першу неділю жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. З нагоди професійного свята у Вишнівській громаді відбулися урочистості до Дня працівників освіти, повідомляють у самоврядному органі.

З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова Віктор Сущик, в.о. начальника гуманітарного відділу Наталія Суха, директор КУ «Центр ПРПП» Тетяна Міщук. 22 працівники були відзначені грамотами Вишнівської сільської ради та нагороджені подарунками за сумлінну працю, професійну компетентність, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти. Окрім того, вчитель початкових класів Радехівської гімназії Світлана Градюк була нагороджена грамотою управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Линули щирі вітання і слова вдячності від вихованців та учнів закладів освіти Вишнівської сільської ради, працівників культури КЗ «Центр КМЕВС». Приємно було спостерігати за щирими емоціями тих, хто щодня віддає своє серце дітям.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.