Біля пункту пропуску Ягодин, планують збудувати логістичний центр

Моделі логістичних терміналів

Волинське підприємство планує розпочати будівництво потужних логістичних терміналів поблизу кордону з Республікою Польщею на ділянці площею 12 гектарів.

Про це повідомили представники підприємств, пише Конкурент

Початок будівельних робіт запланований на жовтень 2023 року. Земельна ділянка розташована на території Любомльського району на відстані 5 кілометрів від митного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуск».

«Заплановано будівництво терміналів для зберігання кукурудзи, пшениці, соняшнику, сої, заморожених ягід малини, смородини, порічки, полуниці, лохини, рослинних олій та інших продуктів, які потребують тривалого зберігання в охолодженому та замороженому вигляді», – йдеться у повідомленні.

Ділянки на загальному супутниковому знімкуДілянки на загальному супутниковому знімку

Конструкції термінала будуватимуться з підвищеним рівнем термоізоляції з використанням новітніх технологій, що забезпечить надзвичайно енергоощадний режим його експлуатації у порівнянні з альтернативними складськими будівлями. Такі технології будуть вперше застосовуватися в Україні. Усі, кого зацікавить інформація щодо запропонованої логістики, можуть звертатися за контактними телефонами:

  • +380 95 148 93 93;
  • +380 67 148 93 93.

Загальний об’єм терміналів попередньо становитиме 280 000 кубічних метрів. Будівельні роботи заплановано розпочати у першому кварталі 2024 року. Завершити та запустити об’єкт у повноцінну експлуатацію підприємство планує вже у першому кварталі 2025 року.

В цей час на етапі завершення перебуває розроблення та виготовлення генерального плану та технічної документації на даний об’єкт.

Ділянки на генеральному плані села РимачіДілянки на генеральному плані села Римачі