Їх завжди чекають

Всесвітній день пошти — подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства.

Напевно,  поштовиків,  які працюють у тому чи іншому населеному пункті краю, знають чи не всі місцеві жителі, адже з огляду на специфіку професії,

їм доводиться бувати мало не в кожному помешканні. Листи, періодика, інші поштові відправлення, пенсії, товари повсякденного вжитку — з усім цим вони регулярно вирушають звичним за багато років маршрутом, де їх обов’язково чекають.

Сьогодні для багатьох людей, особливо поважного віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Редакція «Нашого життя» щиро вітає усіх поштовиків Любомльщини з професійним святом. Успіхів вам у роботі, наснаги, міцного здоров’я, гідної оплати нелегкої праці, злагоди у сім’ях і добробуту!