Боротьба й інтрига — з першого туру

Вчора стартував чемпіонат Любомльщини. За звання найсильніших зголосилися поборотися десять команди. Грають вони за коловою системою, 7х7, два тайми по 20 хвилин. Матчі проводяться на штучному полі для міні-футболу біля міського стадіону «Колос».

Розпочався перший тур матчем між згоранською «Нивою» і Боровим, в Якому перемогу 5:1 святкували згоранці. З таким же рахунком полапівський «Урожай» переміг  Куснища.

Так і не побачили глядачі голів у матчі між командами «РіК» (Любомль) та СК «Головно», який завершився внічию 0:0.

Забужжя переграло Підгородно 4:3, а «Смідинські вовки» і Вишнівська ТГ зіграли внічию 1:1.

Детальний огляд туру читайте у черговому номері газети «Наше життя» (12 жовтня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.