Лишався медиком до останнього подиху

Цьогорічний жовтень став для Любомльської громади  чорною смугою, коли наші жителі прощалися з чотирма земляками, які полягли, боронячи рідню землю, у різних областях України. У попередніх номерах ми розповідали про життєвий шлях жителя Бірок Володимира Пахольчука, Ростислава Королюка з Куснищ і Мирослава Коваля зі Скиб, присвятивши ці матеріали до сороковин їхньої світлої пам’яті. А першим з цих чотирьох Героїв ховали Сергія Яворського, жителя села Бірки. Він поліг ще цьогорічного липня, але востаннє додому приїхав тільки восени. Зі зрозумілих причин ми не могли опублікувати спогад через 40 днів після смерті, тому робимо це напередодні Дня народження Воїна.

«…зараз спілкуюся з його побратимами, й один з них, звати його Борис, весь час говорить: «Я ще таких людей не зустрічав, їх одиниці. Сергій був справжнім другом, побратимом і братом», — каже жінка. — Він мав позивний «Явор», але всі у його команді казали «генерал Явор», цінували, зверталися за порадою…»

«… і досі його побратими на боєприпасах, які посилають ворогу, пишуть «За Сергія», «За Явора…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (7 грудня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.