Війна забрала життя мешканця Вишнівської громади

16 грудня 2022 року під час бойового зіткнення поблизу населеного пункту Опитне  Донецької області зник житель Вишнівської громади – Пилипюк Сергій Миколайович, 02.08.1975 р.н. І ось, майже рік, рідні чекали свого Героя додому живим, але нещодавно на підставі ДНК-профілю тіло солдата Сергія Пилипюка було опізнано. Про це повідомляють у Вишнівській громаді

З’ясувалось, що після бою військового доставили у лікарню в м.Київ, де він помер 23.01.2023 року.

«Низький уклін та безмежна вдячність Герою за захист рідної землі! Щирі співчуття від усіх жителів громади рідним та близьким Сергія! Схиляємо голови у скорботі і розділяємо біль непоправної втрати. Про дату зустрічі Героя та час поховання буде повідомлено додатково», — йдеться у дописі.

З метою вшанування пам’яті загиблого Сергія Пилипюка у Вишнівській територіальній громаді з 19 по 21 грудня 2023 року оголошено Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблим просять:

  • забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;
  • вшанувати пам’ять загиблого військовослужбовця хвилиною мовчання;
  • обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.

Вічна пам’ять захиснику України!