«На гарячому вістрі щоденних подій…»

«Життя коротке, та безмежна штука», — казав у вірші «Semper tiro» («Завжди учень») Іван Франко, опоетизувавши вислів Гіппократа: «Мистецтво настільки велике, що на оволодіння ним не вистачить життя». А коли ж це життя — ще й постійне, щоденне змагання з підступною хворобою, яка ланцюгами болю тримає від звичних справ, усталеного ритму й способу буття? Так сталося й з Василем Мариньохою, колишнім редактором районної газети «Наше життя», який першого новорічного дня міг би зустрічати своє 80-ліття.

«…був толерантним, скромним і діловим. Поважав інших, водночас і себе. А це риси, які характеризують виховану людину. Скромність — не приниження себе, а глибока повага до заслуг і якості інших людей. Людина, яка вміє володіти собою, підпорядковує свої бажання, свою діяльність розв’язанню поставлених перед собою завдань. Таким він був у праці. Журналістський неспокій лишався завжди з ним…»

Добірку спогадів колег-журналістів читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (4 січня 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.