«Вершина єдності»

Таку назву мав дводенний благодійний новорічний турнір з футзалу на підтримку пораненого нашого захисника Владислава Гая з Вишнева. Організатором заходу став відомий у спортивних колах Любомльщини і Волині футболіст Назарій Богомаз. До його проведення також долучилися спортивний активіст Володимир Козачук, спонсорську допомогу надали підприємці Сергій Веремчук і Віктор Козел.

Позмагатися за звання переможця, хоча головна перемога — це участь на підтримку бійця, зголосилися десять команд. Їх поділили на дві групи, з яких по дві кращі команди виходили до півфіналу.

У групі «А» змагалися «Смідинські вовки», «Бастіон» (Любомль), «Урожай» (Полапи), Бережці, «РіК», у групі «Б» — Вишнів, Коцюри, «Нива» (Згорани), «Автомобіліст» (Олеськ), Забужжя.

У першому півфіналі, де зустрічалися Коцюри і «Смідинські вовки», тривала гостра і безкомпромісна боротьба, в якій сильнішою виявилися коцюрівські спортсмени — 6:5. В іншій зустрічі «Бастіон» без особливих проблем переграв «Ниву» 8:2.

У грі за третє місце зійшлися «Смідинські вовки» переграли «Ниву» 6:3, а у вирішальній зустрічі «Бастіон» розгромив Коцюри 14:3

Отож, переможцем турніру став «Бастіон», друге місце здобули Коцюри, третє — «Смідинські вовки». Також було визначено кращих футболістів в індивідуальних номінаціях.

Детальну розповідь про турнір читайте у черговому номері газети «Наше життя» (11 січня 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.