Першою у новому році на Любомльщині народилася дівчинка

Новий рік у пологовому відділенні Любомльського ТМО розпочався із приємних новин: першою в цьому році на світ з’явилася дівчинка. Немовля народилося на світ із вагою 3180 та зростом 51 см!
Про це повідомляють у Любомльському ТМО
Для 24-річної жительки села Столинські Смоляри Яніни Здонюк – це перші пологи. Тривали вони трохи більше години. Також для малечі уже обрали ім’я – Аліса. Вітаємо молоду родину з поповненням і бажаємо зростати здоровенькою та щасливою на втіху та радість батькам!
Загалом за 2023 рік у пологовому відділенні Любомльського ТМО прийняли 306 пологів. З них у відділенні народжували 217 сільських жительок та 89 – міських. За минулий рік у відділенні на світ з’явилося три двійні.
Окрім того, у Любомльському ТМО народжували також 21 жінка і з інших областей, з них – 11 переселенок. 101 жінка, котрі вирішили народжувати у Любомльському ТМО, були з інших районів Волині, з них із Шацької громади – 85.
За 2022 рік у відділенні народилося 153 дівчаток та 156 хлопчиків. З найбільшою вагою – 4 кг 800 грамів – народився хлопчик. Природним шляхом без втручань медики ТМО прийняли 239 пологів, також за рік провели 67 кесарських розтинів. З епідуральною анестезією народжували 28 жінок.