Команди Любомльщини стартують в обласному чемпіонаті з футзалу

В суботу-неділю, 17-18 лютого, відбудеться перший (зональний) етап чемпіонату Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед команд територіальних громад за програмою сільських спортивних ігор Волині 2024 року. За звання чемпіона розпочнуть боротьбу 16 команд, розділених на чотири групи за територіальним принципом. Переможці груп візьмуть участь у другому (фінальному) етапі, де й розіграють звання чемпіона.

Любомльщину у чемпіонаті представлятимуть одразу чотири команди: Любомльської міської, Головненської селищної, Вишнівської і Рівненської сільських громад. Всі вони змагатимуться у другій групі, зустрічі відбудуться у суботу 17 лютого у спортивному залі Волинської митниці у с. Римачі.

Того ж дня у Горохові змагатимуться команди першої групи: Горохівської міської, Мар’янівської селищної, Павлівської і Поромівської сільських громад.

Наступного дня, 18 лютого, у Ратному поміряються силами команди третьої групи: Ратнівської і Старовижівської селищних, Колодяжненської сільської і Камінь-Каширської міської громад.  Паралельно з ними у Маневичах розгортатиметься боротьба у четвертій групі, де змагатимуться Рожищенська міська, Маневицька селищна, Підгайцівська і Прилісненська сільська громади.

Всі зустріч проводяться за правилами футзалу, тривалість матчу — два тайми по 15 хвилин. Початок ігор — об 11.00 год.