Жінки просять фермерів не ганьбити Польщу на весь світ

У Польщі жінки закликали місцевих фермерів припинити протест і розблокувати кордон із Україною.

Про це йдеться у зверненні польського Конгресу жінок.

Жінки, які входять до конгресу, висловили обурення та незгоду з формою фермерських протестів у Польщі.

«Ми засуджуємо скандальні гасла та символи, спрямовані проти польського суверенітету, польської демократії, іміджу Польщі на міжнародній арені, України та Європейського Союзу. Закликаємо до солідарності та відповідальності!» – йдеться у документі.

Польські жінки нагадали фермерам, що фінансові втрати – це ніщо порівняно з тими втратами, яких зазнала воююча та знекровлена Україна.

«Люди гинуть, жінки та діти страждають, країна в колапсі, але вона захищає свій суверенітет, одночасно захищаючи суверенітет Європи. Економічні міркування, пов’язані зі втратами, не повинні затьмарювати моральні міркування, пов’язані із захистом основних цінностей, якими є людське життя, свобода та безпека. І це те, за що Україна бореться», – йдеться в документі.

Тож Конгрес жінок Польщі вимагає від страйкуючих аграріїв відповідального діалогу з владою, а від влади – серйозного ставлення до заяв аграріїв, які не поглиблюють трагічну ситуацію, в якій зараз перебуває Україна.