На війні поліг молодий житель села Руда

Вишнівська громада знову  зазнала тяжкої втрати: захищаючи свободу та територіальну цілісність України 21 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту Батьківщини на Луганщині загинув солдат, житель села Руда, Рубан Михайло Миколайович 2001 року народження. Про це повідомляє Вишнівська сільська рада.

Героя з війни чекали дружина та двоє дітей… Про дату та час зустрічі полеглого бійця на рідній землі, про час проведення церемонії поховання буде повідомлено згодом.

«Щирі співчуття від усіх жителів громади рідним та близьким! З метою вшанування пам’яті загиблого Михайла Рубана у Вишнівській територіальній громаді з 23  по 25 лютого 2024 року оголошено Дні жалоби.

На знак скорботи за загиблим просимо:

  • забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;
  • вшанувати пам’ять загиблого військовослужбовця хвилиною мовчання;
  • обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства!», — йдеться у дописі.

Вічна пам’ять захиснику України!