Назад у минуле

У калейдоскопі днів року, серед буденних та незабутніх, існує один, що виходить за межі звичайності — 29 лютого. Така дата з’являється лише раз на чотири роки, нагадуючи нам про унікальність нашого календаря, і те, яким непередбачуваним може бути час. Дуже пощастило, а можливо і не пощастило, комусь народитися у цей день. Адже «високосники» лише раз на 4 роки можуть відсвяткувати свій «правильний» день народження і навіть жартують, що проживають лише четвертину життя.

Та якщо народитися 29 лютого — це унікальність, яка згідно зі статистикою дорівнює 1 до 1461, то шанс випустити газету «Наше життя» у цю дату зменшується ще у сотні разів. Востаннє це відбулося аж у 1972 році! Щоправда, тоді видання називалося «Радянське життя». Цікаво, які новини та події стояли на порядку денному рівно 52 роки тому.

Подробиці читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (29 лютого 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.