На війні поліг житель Вишнева

Страшні новини продовжують надходити у Вишнівську громаду. 26 лютого 2024 року  при виконанні обов’язків військової служби у районі населеного пункту Богданівка, Бахмутського району, Донецької області, загинув 33-річний житель с. Вишнів  Богдан Богуш. Про це повідоляють у самоврядному органі.

«Жодні слова не загоять рани рідних та близьких людей мужнього Воїна. Вся Вишнівська  громада низько схиляє голови перед подвигом нашого відважного земляка.  Вічна шана, честь і слава Герою!», — йдеться у дописі.

Про дату, час зустрічі полеглого бійця на рідній землі та про час проведення церемонії поховання буде повідомлено згодом.

Щирі співчуття від усіх жителів громади рідним та близьким!

З метою вшанування пам’яті загиблого Богдана Богуша у Вишнівській територіальній громаді 29 лютого, 1-2 березня 2024 року оголошено Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблим сільрада просить:

  • забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;
  • вшанувати пам’ять загиблого військовослужбовця хвилиною мовчання;
  • обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.