Родинам полеглих Героїв з Головненської громади вручили відзнаки

Сьогодні у залі Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка м. Ковеля відбулась церемонія нагородження членів родин загиблих Героїв 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Зокрема, відзнаки було вручено  Ользі Томашевській, дружині загиблого молодшого сержанта Миколи Томашевського (смт. Головне), та Надії Пех, сестрі загиблого рядового Олександа Сиротюка (с. Сильне). Про це повідомляє Головненська громада.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагороди рідним загиблих воїнів-військових 14 князівської бригади: відзнаки «Князівський хрест Героя «Навіки в строю» вручив заступник командира 14 бригади, який, зазначив: «Ще днями зі своїми бойовими побратимами  виконував бойові завдання на фронті. Сьогодні маю честь вручити пам’ятні відзнаки Героїв. Новітніх Героїв, які для нас, для нашої рідної Батьківщини зробили все, що змогли. Вічна шана і світла пам’ять усім, хто віддав життя, захищаючи Україну!».

Народжена та загартована в боях. 9 років боротьби! 9 років незламності! Ці слова повністю характеризують 14 бригаду. 10 грудня 2014 року спільною директивою Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України було створено 14 окрему механізовану бригаду. З початку свого заснування вона виконувала найскладніші бойові завдання у складі сил, залучених до проведення Антитерористичної операції на Донбасі. На момент початку широкомасштабного вторгнення окупаційних військ рф, бригада перебувала на одному  із загальновійськових полігонів та завершувала етап бойового злагодження. Київщина, Житомирщина, Миколаївщина, Донеччина, Харківщина – це мапа бойового шляху військової частини А 1008. Наразі бригада продовжує виконання бойових завдань на одному з найгарячіших напрямків, наближаючи спільну перемогу з кожним днем, попри втому, погодні умови, негаразди, діючи за межами людських можливостей, знаючи що за їхніми спинами — рідні, наша країна та наша свобода.

Слава Україні та її Героям!