Відбулася позачергова сесія Вишнівської сільради

У Вишнівській сільській раді відбулося позачергове  засідання  47 сесії  під головуванням сільського голови Віктора Сущика.  В ході роботи депутати з місцевого бюджету на підтримку  Збройних сил України  та інших військових формувань для посилення обороноздатності держави виділили 2 млн. 949 тис. грн., — повідомляють у самоврядному органі

Для надання  матеріальних  допомог 14-ти жителям громади з бюджету виділено — 198 тис.грн. Зокрема,  депутати затвердили розпорядження видані в міжсесійний період,  Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню підрозділів 6  Волинського прикордонного загону та перелік об’єктів нерухомого майна комунальної  власності в новій редакції.

Крім того,  ввели посаду до штату ОЗ «Вишнівський ліцей», внесли зміни до Програми щодо забезпечення особистої безпеки громадян, підтримання публічного порядку та публічної безпеки.

Прийняли рішення про закупівлю та безоплатну передачу товаро-матеріальних цінностей  та внесли зміни до рішення ради від 22.12.2023 року №44/10 «Про бюджет Вишнівської сільської територіальної громади на 2024 рік».

Частину питань порядку денного склали земельні питання.

Затверджено технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність,   технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Внесено  зміни до договору оренди землі та продовжено дії договорів оренди землі.

Також,  розглянуто питання  припинення права постійного користування земельними ділянками в опорному закладу “Вишнівський ліцей”  та затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Буг”  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що

пов’язані з користуванням надрами.

Загалом розглянуто 23 питання, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.

На сесії були присутні Сергій Карпук  представник 6 Волинського прикордонного загону, який розповів депутатам про проведену роботу вздовж кордону у 2023 році.

Заступник начальника  поліції  (м.Любомль) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області Василь Зінчук  повідомив про заходи, які будуть здійснюватися згідно  Програми у поточному році.