На війні поліг Герой із Бережців

У Вишнівську громаду надійшла чергова сумна звістка – у бою за Україну, її свободу і незалежність загинув Владислав Богомаз, — повідомляють у самоврядному органі.

Військовий помер 27 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області. Ніс службу механіком 2 розрахунку 1 самохідного артилерійського взводу 1 самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону. Мав військове звання — солдат. Був відданим Військовій присязі на вірність Українському народові. Владислав народився 1 жовтня 1999 року та проживав у селі Бережці.

Щирі співчуття рідним та близьким. З метою вшанування пам’яті Владислава Богомаза у Вишнівській громаді з 9 по 11 травня оголошено Дні жалоби.

На знак скорботи за померлим просять:

  • забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;
  • вшанувати пам’ять померлого військовослужбовця хвилиною мовчання;
  • обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.

Кортеж з тілом загиблого Героя буде слідувати до його рідної домівки в село Бережці завтра, 10 травня, орієнтовно о 10.00-10.30 год. (відповідно о 9.00-10.00 год. кортеж буде проїжджати населені пункти Хворостів, Машів, Вишнів, Коцюри). Чин похорону відбудеться в суботу, 11 травня, о 12.00 в храмі, в селі Бережці.

Про будь які зміни буде повідомлено додатково. Вічна пам’ять захиснику України!