Відбулася сесія Вишнівської громади

Вчора відбулася чергова 48 сесія Вишнівської сільської ради під головуванням сільського голови  Віктора Сущика. Участь в роботі пленарного засідання взяли 13 депутатів, — повідомляють у самоврядному органі.

Також присутніми на засіданні були працівники сільської ради та  представники  державних установ, зокрема Наталія Пастощук- начальник Любомльської ДПІ,  Михайло Кондзера- начальник 10 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Волинській області та Наталія Ліщук- заступник генерального директора Любомльського ТМО.

В ході роботи депутати виділили з бюджету громади 545 тис. грн. для надання  матеріальних  допомог жителям громади.

Затвердити  розпорядження сільського голови видані в міжсесійний період, Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Любомльської ДПІ ГУ ДПС у Волинській області,  Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Вишнівської сільської ради, Положення про пожежно-рятувальний підрозділ  місцевої пожежної охорони та Порядкок з визнання спадщини відумерлою.

Внесли зміни до рішення ради «Про бюджет Вишнівської сільської територіальної громади на 2024 рік», прийняли на баланс майно отримане від проекту  USAID “ГОВЕРЛА “,  передали майно на баланс ЗЗСО,  культури та відділу містобудування   архітектури,  ЖКГ та ЦЗ.

Крім того, підтримано рішення про перейменування вулиці в с.Чмикос,  рішення  “Про проведення громадського бговорення ліквідації Висоцької гімназії Вишнівської сілської ради», надано дозвіл КП “Буг” на безоплатну передачу транспортного засобу військовій частині та перейменовано  пам’ятки історії, що містять радянську символіку на території Вишнівської сільської ради.

Половину питань порядку денного склали земельні питання.

Зокрема, затверджено технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), виділено земельні частки (паїв) та  затверджено протоколи  розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

Виділено в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) та продовжено дії договорів оренди землі. Надано згоду на передачу земельних ділянок в суборенду та дозвіл на розробку ДПТ Вишнівській сільській раді

Загалом в ході спільної роботи розглянуто понад 50  питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.