«Діти надихають до життя»

Серед головних цінностей нашого народу одвічно була міцна сім’я, бо саме вона — фундамент, з якого починається суспільство, середовище, де відбувається формування людини як особистості, її збагачення знаннями попередніх поколінь, де переймається духовний спадок, аби передати його своїм дітям. Споконвіку берегинею сім’ї завжди була мама — людина, перед якою ми будемо завжди в боргу, цілуватимемо її руки, які підтримували нас моменти печалі й радості. Годі й шукати ніжності, ніжнішої за ласку і турботу материнську, любові, сильнішої за материнську…

Ніхто не сперечатиметься, що материнство — це завжди радість. Наша співрозмовниця, Мати-героїня зі Штуня Анастасія Ляшук (на головному фото — крайня ліворуч), це приємне відчуття пережила шість разів.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (14 травня 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції, у продуктовому магазині на розі вулиць Української Армії, Шевченка і Прикордонників (перехрестя «Рогатка»), у продуктовому магазині на розі вулиць Незалежності і Прикордонників, а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.