Завжди поряд з пацієнтом

Всі ми завжди з особливою і заслуженою повагою ставимося до лікарів — людей, які присвятили себе почесній праці — рятувати інших. Водночас, дякуючи тому, хто нас вилікував, ми не завжди згадуємо про молодший персонал — медсестер — людей складної і багатогранної професії, що поєднує у собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, здатність щохвилини співчувати болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. За великим рахунком, поруч з пацієнтом вони проводять на порядок більше часу, аніж лікар.

Ось вже понад чотири десятиліття часточку себе віддає роботі з хворими медсестра травматологічного відділення Тетяна Бугайчук. Жінка розповідає, що професію обрала свідомо, надихнувшись приладом старшої сестри Марії.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (14 травня 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції, у продуктовому магазині на розі вулиць Української Армії, Шевченка і Прикордонників (перехрестя «Рогатка»), у продуктовому магазині на розі вулиць Незалежності і Прикордонників, а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.