Поляки перервали переговори з Києвом через корупціонерів у владі

Заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак заявив, що переговори щодо обмеження українського агроімпорту перервали через те, що «деякі представники» з боку Києва були звинувачені в корупційній діяльності.

Про це повідомила Європейська правда з посиланням на Dziennik Gazeta Prawna.

За словами Колодзейчака, черговий раунд міжурядових переговорів був запланований на 14-го травня, але їх скасували.

«Перемовини з Києвом перервали, тому що ми не будемо вести переговори з людьми, яких звинувачують у корупції», – зазначив він.

Як зауважив Колодзейчак, «зрозуміло, що ми не будемо вести переговори з людьми, які мають звинувачення в корупції».

Політик стверджує, що загалом протести фермерів закінчилися, а ті, що відбуваються, «організовані на політичне замовлення та проводяться людьми, що ведуть кампанію» до виборів до Європарламенту.

«Я розумію, що ситуація складна… Тому я не можу погодитися з тим, що ми не вирішуємо проблеми фермерів. Ми ще не все вирішили, тому що ситуація непроста», – додав Колодзейчак.

Нагадаємо, ексголову аграрного комітету Верховної Ради – чинного міністра агрополітики Миколу Сольського викрили на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. Крім Сольського, підозру у справі з оборудок із землею вручили ще і його заступнику – Маркіяну Дмитрасевичу, який нині перебуває у відрядженні за кордоном у зв’язку з початком перемовин України про вступ до ЄС в частині аграрного блоку.