Скільки заробили і що мають — 6

Декларування доходів і майнового стану посадовців — один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.

Нагадаємо, ця інформація публікується у відкритому доступі на сайті НАЗК. Щоправда, у зв’язку з воєнними діями доступ до неї був закритий.  Втім, минулорічного 12 жовтня набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка тривала до 31 січня цього року (дослідження за ці періоди ми вже публікували), а до цьогорічного 31 березня посадовці мали задекларувати статки й доходи за 2023 рік. У сьогоднішньому номері аналізуємо декларації депутатів Ковельської районної ради, які представляють Любомльщину у цьому самоврядному органі.

Подробиці читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (14 травня 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції, у продуктовому магазині на розі вулиць Української Армії, Шевченка і Прикордонників (перехрестя «Рогатка»), у продуктовому магазині на розі вулиць Незалежності і Прикордонників, а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.