Міноборони запускає мобільний додаток “Резерв+”

Міноборони України запускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, у якому можна оновити дані. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18-го травня.

Про це йдеться у повідомленні українського оборонного відомства.

У Міноборони нагадали, що саме 18-го травня набуває чинності оновлений закон про мобілізацію, згідно з яким всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

“Резерв+” надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі “Оберіг”. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру “Оберіг” щодо себе”, — йдеться у повідомленні.

З 18 червня у застосунку “Резерв+” також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобов’язаного, призовника або резервіста.

Як обновити дані у застосунку “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів можна переглянути у короткій відеоінструкції.

У відомстві додали, також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування (ТЦК) або Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які діють по всій країні.

“Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток”, — йдеться у повідомленні.