«Поспішав жити. Тільки жити йому випало небагато»

Здається, ще зовсім недавно ми жили під мирним небом, з радістю зустрічали світанки, ростили дітей і не знали дуже багатьох слів, пов’язаних з війною. Зимовий ранок 24 лютого 2022 року кардинально змінив усе: російський    ворог на всю територію України і руйнує її вже третій рік. Наш народ як одне єдине ціле став на захист своєї держави. На жаль, війна раз-по-раз стукає у наші домівки сумними вістями. І навіть цих сумних вістей  родичам полеглих воїнів порою доводиться чекати, тривалий час томлячись у невідомості.

Важке випробування випало на долю родини Героя Романа Кузьмича, який поліг ще у перші місяці війні. Довгих півтора роки рідні нічого не знали про його долю, і лише в наприкінці минулорічного грудня до Любомля прийшла невтішна звістка. 23 травня минає два роки, як Роман Іванович віддав своє життя за рідну країну.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (21 травня 2024 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції, у продуктовому магазині на розі вулиць Української Армії, Шевченка і Прикордонників (перехрестя «Рогатка»), у продуктовому магазині на розі вулиць Незалежності і Прикордонників а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.