Багатодітним жінкам Головненської громади присвоїли звання “Мати-героїня”

18 червня селищний голова Микола Демедюк привітав багатодітних матусь Головненської громади з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та вручив їм нагрудні знаки й посвідчення.
Про це повідомили в Головненській селишній раді.
Відповідно до Указу Президента України № 33/2024 від 29.01.2024 року, цим високим званням були удостоєні: матір восьми дітей: Альбіна Миколаївна Шум з села Мшанець,
матері шести дітей: Ніна Хомівна Богдан з с.Сильне, Ольга Вікторівна Плинтюк з селища Головне;
матері п’яти дітей: Наталія Семенівна Пикалюк , Галина Адамівна Хацер, жительки з села Мшанець, Тетяна Іванівна Скипальська з селища Головне.
Мати-героїня — державна нагорода України — почесне звання, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.
Бажаємо багатодітним родинам радості, достатку, тепла! Нехай діти завжди тішать увагою, добрим та щирим словом, віддаючи батькам ту любов, з якою їх зростили та виховали!
Низький уклін усім матерям – берегиням нашого краю і шана за материнську працю, звернувся до присутніх жінок Микола Демедюк.