З нагоди дня селища Головне відбулася благодійна лотерея

Цей захід проходив  23 червня  на території місцевого будинку культури, — повідомляють у Головненській селищній раді.  Єдиною умовою для участі стало придбання номерку за 50 грн., який надавав активісту право на виграш призу. До речі, людина могла купити їх безліч, таким чином задонативши на потреби армії більшу суму.

Головним призом був 1 мішок цукру, якого поталанило виграти сім’ї Фізіків. На площі біля  будинку культури було гамірно. Колективи, гурти, сольні виконавці Головненської громади мали змогу продемонструвати свою музичну майстерність, літературні здібності з національним українським колоритом. Вони своїми виступами  піднімали настрій та патріотичний дух жителям та гостям селища.

Майже кожен з виконавців закінчував свій виступ патріотичним вітанням-гаслом «Слава Україні!», а у відповідь отримував гучне «Героям слава!».

Станом на 17.00 24 червня  спільно було зібрано більше 17 тис. грн. У продажі було 400 лотерей, на сьогоднішній день їх ще трішки лишилось. Бажаючі придбати лотерею і тим самим допомогти солдату можуть звернутися 24 червня до директора Центру культури, дозвілля та туризму Наталії Вашерук.

Кожен з нас боєць і кожен докладає всіх зусиль, щоб перемога настала якнайскоріше. Хтось робить це на передовій, а хтось у тилу. Ті, хто просто перепостили збір, щоб охопити більшу кількість зацікавлених людей, хто просто задонатили по 50 грн,  зробили величезний внесок у наше спільне мирне, щасливе й незалежне майбутнє.

«Головненська селищна рада бажає, щоб добро, яке ви робите, повернулось до вас у стократному розмірі! — йдеться у дописі. — Вдячні всім: спонсорам, організаторам, аматорам, тим хто купив хоча б одну лотерею, долучився до заходу і зробив благородний вчинок! Слава Україні! Подяка ЗСУ!»