Волонтери-пончикісти завітали на митницю

Любомльських юних волонтерів запросили на митницю з нагоди професійного свята – Дня митної служби України.
Про це повідомила Катерина Мокренко на Фейсбук сторінці Волонтерської допомоги Любомля.
Головним подарунком для митників став красень торт.
 
Окрім того волонтерський загін мав можливість продати свої солодкі вироби та поповнити збори коштів для ЗСУ.
“Сьогодні в наших волонтерів-пончикістів була дуже приємна та продуктивна зустріч)). І я, відверто зізнаюся, мала за честь розділити їхню цю зустріч, я досі під величезним враженням )).
Розпочнемо з того, що на початку місяця,наших Пончикістів запросили на митницю, на святкування їх професійного свята)). І от сьогодні цей довгоочікуваний день настав)). Наші Танюша, Оксана, Оля, дуже гарно підготувалися—Танюша з Оксаною напекли пампухів з самого ранечку, а Оля привезла багато смаколиків-кондитерки)). А ще, приготувати бомбезний торт, щоб привітати наших митників з їхнім святом.
Пампухи розлетілися на перших хвилинах . А далі й усі смаколики, загалом, щоб ви розуміли, нас не випустили, доки діти усе не продали)).
Ми щиро вітаємо наших митників з професійним святом і дуже дякуємо за запрошення наших юних волонтерів, для них це беззаперечне визнання значущості в їхній справі, адже вони невтомно працюють на нашу Перемогу ось уже понад два роки .
Також дуже дякуємо Тетяна Кравчук, Оксана Левчук, Оля Міщук, та усім батькам, чиї діти називаються Пончкістами, ваша робота титанічна, не кожен так зможе. Пишаюся кожною дитиною, дякую кожному, просто знайте-ви є частиною новітньої історії України
 НАБЛИЗИМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ”, –  написала Катя Мокренко.